GÜVEN ODAKLI TEDAVİ = BAŞARI

Güven Odaklı Tedavi = Başarı
Tedavi sürecimizde gizlilik en ön plandadır. Toplumun değer yargıları ve çiftleri hassasiyeti, her zaman göz önünde bulundurulur. Diğer tüm sağlık sorunlarında olduğu gibi çiftlerin durumu, aldıkları tedavi, test sonuçları tam bir gizlilik içinde muhafaza edilir.

Mahremiyet, tüp bebek ünitelerinde en çok önem verilen konuların başında yer alır. Çiftin izni olmadan anne, baba, kardeş dahil olmak üzere hiç kimseye tedavi süreci hakkında asla bilgi verilmez. Özel bilgiler verilmez. Gerek muayeneler gerekse işlemler sırasındaçiftleri özel yaşamlarına maksimum saygı gösterilir. Her türlü kolaylık sağlanarakçiftin stres altında olması önlenir. Tüp bebek tedavisinde sadece çiftlere ait hücreler kullanılır. Gerek aşılama gerekse tüp bebekaşamasında çiftlerdenalınan hücerelere en üst düzeyde itina gösterilir. Üçlü kontrol sistemi ile hücrelerin karışma olasılığı sıfıra indirilir. Bir başkasına ait hücrenin kullanılması yasaktır. Tedavi sırasında çiftlere alt hücreler kullanılır. Hastalarımızın kayıtları iki farklı uzman tarafından kontrol edilir.

Tüp Bebek bir ekip işidir!

Tüp bebek sadece doktorun ya da embriyoloğun işi değildir. Ekip işidir. Ana görev, çiftlere aittir. Sorunun erkekte ya da kadında olması önemli değildir. Kadın da erkek te konuya dört elle sarılmak birbirine destek olmalıdır. Bizler doktor, embriyolog, hemşire, personel, hasta danışmanı olarak tüm bilimsel bilgi, becerimiz ve insani yönümüzle çiftlere destek oluyor, hep birlikte bir ekip olarak çözüm yolunda ilerliyoruz.
UMAY TÜP BEBEK MERKEZİ
  • Uzmanlık alanımız olan tüp bebek ve tedavileri alanında Umay Tüp Bebek Merkezi ekibi olarak sunduğumuz sağlık hizmetiyle hasta ve hasta yakınlarına hakkettikleri kaliteli hizmeti vererek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.
İLETİŞİM
Mücahitler Mh. Ömer Ersoy Cd. No: 20/B Şehitkamil/GAZİANTEP
UMAY TÜP BEBEK MERKEZİ © 2017 HER HAKKI SAKLIDIR.    Powered by YNCSOFT